Põhiinfo:

Sünniaeg 2013, turjakõrgus 171 cm, hannover, kasvataja Margarethe Klare, Saksamaa

Paaritustasu ning viis:

450 €/naturaalpaaritus Padise Tallis

Kontakt ja info:

Liis Ira, mob. 50 64 344, e-mail info@padisetall.ee

Põlvnemine

Ametlikud andmebaasid / järglaste info / tulemused spordis ning näitustel (kliki, et näha):
PRIA

Rohkem infot

Querido põlvneb tuntud hannoveri märaliinist Dafira, Hannover Stamm 566. Tema vanavanaema Barcarole kolm täisvenda on olnud tunnustatud täkud Taanis. Samuti on see mära vanaemaks GP taseme hobusele Dow Jones.

Isa Quaterhall on 2008 aastal sündinud täkk, kelle isa Quaterback on Bundeschampionat´i võitja 2001 aastal ning andnud 18 tunnustatud täkku Saksamaal ja kokku üle 40 tunnustatud täku maailmas. Viie aastane Quaterhall saavutas oma ratsastaja Wolfhard Witte´ga 2013 a. Bundeschampionat´il viienda koha.  Nüüd  võistleb temaga PSG tasemel  noor tulevikulootus Charlott Maria Schurmann, kes saavutas 2012. aastal hõbemedali noorte ratsanike EM- il .

Querido sugupuu kaugemates ridades leiame kaks koolisõiduhobuste aretuses väga olulist täkku – Donnerhalli ja Rubinsteini.

Querido saavutas 2016  a. ESHKS ülevaatuste finaalis Parima 3  a. täku ning Koolisõidulootuse tiitlid. 3 aastasena osales ta võõrratsaniku testil näidates sellega head alluvust.

2017 ESHKS Täkkude Päeval sai Querido võõrratsanikult ja komisjonilt üksmeelselt sammust hinde 9 ja galopist 8. Võõrratsanik Dina Ellermann kirjeldas teda kui selge peaga, hästi arenenud täkku, kes kannatab tööd.

Querido osales ka 2017 a. Noorhobuste Tsempionaadil, saavutades üldarvestuses III koha.

Videod