ESHKS üldkoosolek 2020 toimub 06. juunil Kalju-Laval

Pandeemiast tingitud olukorra tõttu toimub ESHKS edasilükkunud üldkoosolek sel korral väliüritusena Kalju Laval, Lääne – Harju vallas. Valige ilmooludele vastav riietus, et veeta tegus päev kaunis looduses ja värskes õhus. Vihmavari on olemas, eriti  halva ilma korral kolib üritus soojendusega terassile.

Kaardi kohalejõudmiseks leiate siit:

https://goo.gl/maps/NUxm9JRG2c6sHgU18

Avaldame ka meile seni laekunud esitatud kandidaatide nimekirja:

Joel Jürisson, veterinaar ja sporthobuste kasvataja, ESHKS liige alates 2000, Jüripoja talli eestvedaja.

Kristjan Hein, ettevõtja ja sporthobuste kasvataja, liige alates 2010. K.S.H. Sporthorses nimelise kasvanduse eestvedaja ja Kregleni talli pidaja.

Kaia Lass, kes on viimased paar aastat panustanud seltsi ürituste korraldusse noorhobuste ülevaatuste kommenteerimisega. Tema suureks huviks on hobuste põlvnemine ning seeläbi nende sugupuude tundma õppimine.

Liis Ira, tori ning sporthobuste kasvataja, disainer, fotograaf ning Padise Talli eestvedaja.

Peeter Viiard, Virve talu peremees ja tuntud edukate sporthobuste kasvataja. ESHKS juhatuse liige alates 2000 a.

Andres Tõnissoo, kauaaegne seltsi liige, sporthobuste kasvataja ja Tähtvere talli eestvedaja. Teinud palju ESHKS promomiseks erinevates meediakanalites.

Kristi-Liis Koppel, veterinaar kes on olnud kaua ESHKS hindamiskomisjoni. On eesti ratsaponide eest seisja ning  nende edukas kasvataja, kauaaegne juhatuse liige.

Jessica Raide, kes on tegelenud ratsaspordiga seotud ürituste korraldamisega, sh Noorhobuste tsempionaat. Viib Igapaevaselt làbi treeninguid ja treenib oma vôistlus- ning noorhobuseid.

Dina Ellermann, kes on EHS hobuste esitleja koolisõidus GP tasemel  ning ka edukas ESH kasvataja. Kauaaegne ESHKS aretuskomisjoni liige ning võõrratsanik koolisõiduhobustele.