[bsa_pro_ad_space id=2]
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ESHKS ülevaatuste finaal 2023

21.10.23 @ 10:00 - 22.10.23 @ 14:30

21- 22. oktoobril leiab aset iga aastane Eesti Sporthobuste Kasvatajate Seltsi poolt korraldatud noorte sporthobuste ülevaatuste finaal, kus selgitatakse kahe päeva jooksul välja tänavused vabariigi parimad 2-3 aastased noorhobused, parim hüppehobune, parim koolisõiduhobune ja kogu show parim ehk BIS.   Pühapäeval toimub ülevaatusest otseülekanne millel on sadu jälgijaid nii Eestis kui piiri taga. Meie platsimeeskond koosneb Eesti tipp- ratsasportlastest ja oma toodangut esitlevad  edukaimad sporthobusekasvatajad. Tõotab tulla põnev sündmus.

Põnevust lisavad publiku äraarvamismängud, õigesti vastanute vahel loositakse ESHKS auhindu – tule kindlasti Vaikla ratsakeskusesse  kaasa elama!

Väliskohtunikuks on sel aastal  Bernard Demets, kes  on treener, kohtunik, aretaja (www.harasderosiers.be) ja tuntud ka kui üks suure oksjoniplatvormi Equinia osanikest. Samuti on ta hinnatud arvamusliider hobumaailmas üleüldse. Näiteks on ta tuntud andmebaasi Hippomundo mõttekojas koos mitmete teiste ratsatööstuses mainekate isikutega nagu näiteks meie tunamullune finaalikohtunik Bernard Le Courtois.

VAATA SIIT FINAALI VIDEOKLIPPI

ESHKS ülevaatuste finaali kataloog 2023

 

 

Details

Start:
21.10.23 @ 10:00
End:
22.10.23 @ 14:30

Manused

Juhendid
Stardijärjekorrad
Tulemused
Muu teave