MEM jagas teenetemärke

Fotol: Kantsler Tiina Saron, Raigo Kollom, minister Arvo Aller, 20 veebruar, 2020 Maaeluministeeriumis, foto Liis Ira

Maaeluminister Arvo Aller andis 20. veebruaril põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle neli ministeeriumi kuldset teenetemärki ja 22 hõbedast teenetemärki. Teenetemärkide saajate seal olid ka meie juhatuse esimees Raigo Kollom ja juhatuse liige Gunnar Klettenberg.

„Töökus, targad valikud ning kogemustest õpitud teadmised on need, mis iseloomustavad edukaid põllumajandusettevõtjaid ja maaelu edendajaid,“ ütles maaeluminister Arvo Aller.

„Põllumajandusettevõtlus tähendab ühelt poolt traditsioonide hoidmist, aga teisalt ka innovatsiooni ja edu toovaid uuenduslikke lahendusi, mis aitavad rikastada elu maal. Tänaste tunnustatute hulgas on nii traditsioonide hoidjaid kui ka uuenduste algatajaid ja elluviijaid. Teie tööd on märgatud, me hindame seda väga kõrgelt. Olete eeskujuks kõigile.“

Kuldse teenetmärgi pälvis Raigo Kollom kes oma 20 tegutsemisaasta jooksul Eesti Sporthobuste Kasvatajate Seltsis on andnud märkimisväärse panuse Eesti ratsaspordi arendamisse. Tema sihikindel tegevus on viinud Eesti sporthobuse tõu ja Eesti Sporthobuste Kasvatajate Seltsi maailma suurte aretajate sekka.

Gunnar Klettenberg, kes pälvis hõbedase auraha on Eesti Sporthobuste Kasvatajate Seltsi juhatuse liige 2014. aastast ja ratsaspordis tegutsenud Eesti koondises alates 1985. a. Ta on osalenud maailmakarika finaalis, maailmameistrivõistlustel ja Euroopa meistrivõistlustel ning loonud Viljandimaal Taari külas eduka ratsatalu. Ta on viinud sportlasena mitu enda kasvatatud hobust maailmas tunnustatud edetabelitesse.

ESHKS õnnitleb teenetemärkide saajaid ning soovib jõudu ja jaksu edaspidiseks!

Lisa järjehoidja sellele postitusele