Võõrratsaniku test

Detsembris toimunud aretuskomisjoni koosolekul otsustati, et  sel aastal toimub võõrratsaniku test Saaremaal, Kaisveres kuna paaritusloa  pikendamiseks  on kohustuslik võõrratsaniku test läbida vaid kolmel täkul, kellest kaks asuvad eelnimetatud kohas ning kolmanda täku omanik oli nõus oma täku transportimisega.

Need testitavad täkud on:

CRESCENDO VON SEEDER
HADES VON SEEDER
BREEZER LT

Võõrratsanikud on: Margit Mägi ja Dina Ellermann.

Kes omale vahepeal mõne importtäku on soetanud või ei ole mingil põhjusel oma ESH täkku piirkondlikel ülevaatustel ega finaalis esitlenud  ja soovib teda võõrratsaniku testile tuua siis palume saata osalemise taotlemiseks meile täku andmed ning nagu ka eelnevalt kokkulepitud  – lühike videoklipp täkust sadulas, kolmes allüüris + väikesed hüpped.

Samuti on esinema oodatud juba litsenseeritud täkud (ka oma ratsanike all) ning osaleda võivad kasvatajad, kes soovivad võõrratsaniku hinnangut oma märale ( boksikohad on saadaval).

Nagu ikka filmime testi üles  ja teeme sellest materjalist meie kodulehele kokkuvõtva klipi.

Pärast ametliku võõrratsanikutesti lõppu toimub Seeder Horses OÜ aretusmaterjali (noored täkud, nende järglased jne) esitlus-show, kuhu on kõik huvilised oodatud uudistama.

Juhendi ja täpsustavaid detaile lisame jooksvalt.

Broneerige oma kalendris 8 märts selleks, et veeta põnev päev Saaremaal!

Lisa järjehoidja sellele postitusele