Baltic Horse Auction!

Oksjonihuvilised tähelepanu! Meie oma oksjonikeskkonna loomine on endiselt aktuaalne, ent vahepeal on ESHKS juhatuse liikmed loonud kontakti https://baltichorse.auction/home meeskonnaga. Meie enda oksjonilehe ülespanek ei oleks tehniliselt keeruline protsess ent lätlased on jõudnud just turunduse poole pealt teha ära muljetavaldava töö. Järgmise nädala keskel alustavad nad Belgias, Saksamaal ja Hollandis laiemat reklaamikampaaniat ning see hõlmab otseseid e-kirju enam kui 2000 kontaktile, reklaamimist veebisaitidel www.galop.be ja https://horseauctionbelgium.com/home, FB ja Instagram on suunatud umbes 100 000 oksjoni ostjale kogu maailmas (see on võimalik nende platvormi pakkuja kaudu, kes teenindab Euroopas rohkem kui 30 veebioksjonit, sealhulgas Z-oksjonit, BWP-d, KWPN-i jne) Sellise kampaania tööle saamine võtaks meil märkimisväärse aja ja arvestades Baltiriikide väiksust muu hobumaailmaga võrreldes annaks jõudude ühendamine ning koostöö oksjonikeskkonnale kindlasti atraktiivsust juurde mitmekesisema kollektsiooni näol.

Varsa, sälu, embrüode ja sperma oksjon on tulemas oktoobris ja sellest peagi lähemalt aga tähelepanu need, kes soovivad müüa 2016, 2017 ja 2018 sündinud hobuseid!

Meile on tehtud ülisoodsad tutvumistingimused oksjonil “Future Stars” osalemiseks – osalustasu 20 eurot, tagasiostmistasu 0 %. See tähendab seda, et registreerumisel tuleb teatada hobuse soovitud hind, tuleb ise registreeruda oksjonile ostjaks ja tõsta oma hobuse hinda soovitud hinnani (ka oksjoni korraldustiim tõstab). Kui hobuse hind jääb alla soovitud fikseeritud hinna siis komisjonitasu (mis on muidu ostjale 5%) meie kasvatajatelt sellel korral ei võeta. Nende spetsiaalsete tingimuste kohta sõlmitakse n.ö tutvumisleping. Lepingupõhja näete SIIN  Meile spetsiaalselt tagatud tingimused on lepingus esile toodud hallil taustal.

Hobusest (igast hobusest eraldi meilis) tuleb saata 15. septembriks emailile  info@baltichorse.auction järgmised materjalid:

  1. Kirjeldus
  2. Fotod ja video (3 aastasest võib olla vabahüppevideo)
  3. Röntgenpildid (soovitavalt, lisab ostuvõimalust)
  4. Vet Check (soovitavalt ,lisab ostuvõimalust, näidis SIIN)
  5. Täidetud LEPING

ESHKS on omalt poolt valmis abistama korralike fotode ja videote tootmisel. 4-5 aastasest hobustest on oodatud muidugi sadulas videod (soovitavalt tehtud kaameraga mitte mobiiliga). 2018 sündinud hobuste vabahüppevideode tegemiseks võib ESHKS kasvatajate huvi korral teha 2 videopäeva – ühe Põhja-Eestis ja teise Lõuna-Eestis. Erikokkulepped ka võimalikud (kui on mitu hobust ühes kohas jne)

Lisainfot saab otse lätlastelt eelpool mainitud e-posti teel või helistades Aigars Bregze +37126341356

Fotode ja videode tegemiseks võtta ühendust liis@estsporthorse.ee

Enam paremat pakkumist oksjonil käsi valgeks saada ilmselt ei tule.