ESH Van Damme ja Urmas Raag võitsid Riia MK etapi!

Fotod: Elena Zobova

Takistussõidu MK-etapp peeti 22. augusti pärastlõunal kõrgusel 140-160 cm. Starti asus 29 võistluspaari, ümberhüpetele pääses edasi vaid kolm paari.  Raagil ja Van Dammel õnnestus sõita ümberhüpped karistuspunktideta ning väga kiire ajaga 42,02 sekundit, teise kohaga lõpetanud Saudi Araabia sportlase Abdullah Alsharbatly ja Quincy 230 ees, kes läbis ümberhüpped samuti puhtalt, kuid aeglasemalt kui Raag. Kolmanda koha teenis lätlaste olümpiasportlane Kristaps Neretnieks hobusel Cerosino  4 karistuspunktiga viimaselt takistuselt.

Van Damme ja Urmas Raag
Van Damme ja Urmas Raag, autasustamisel

ESH hobuseid  oli veel auhinnalistel kohtadel: Gunnar Klettenberg  ja  B Captain Norman 5.kohal ning Erik Aedviir ja Cahir N 10.kohal.

Päeva esimestest sõitudest tuli ESH  le veel üks võit, noorte hobuste klassi kõrgusel 120/125 cm võitis Hanno Ellermann 6-aastasel Kristallol!