ESH Tokyos?

Foto: Külli Tedre-Gavrilov

Eelmisel nädalal jõudis meieni rõõmusõnum Dina Ellermanni ja ESH Donna Anna olümpiale pääsemisest. 23. juunil FEI poolt avaldatud Tokyo olümpiamängudele kvalifitseerunud takistussõiduhobuste nimekirjast leiame jätkuvalt ESH Alfons Ra ja ESH Caesari. See fakt tundub lausa uskumatu aga tõsi ta on – oleme oma väikeses Eestis suutnud aretada ja arendada 3 olümpiataseme hobust! ESH 20. aastapäeva kingituseks ei oskaks enamat soovida!
Kas me neid hobuseid olümpia-areenil esinemas näeme on nüüd veel ainult saatuse kätes. Samamoodi nagu Hinno Nokkuri, Liivaku ja Rebala tallide kasvanduste loomingu ning Paul Arguse, Dina Ellermanni ja Rein Pilli talendi kokkusaamine on olnud suurepärane asjade kokkulangemine. Selle eduloo taustajõudude hulka kuulub veel lugematu hulk inimesi – innustajaid, toetajaid, treenereid, veterinaare, vahendajaid, ametnikke jne…Igal ühel neist on olnud oma roll.
Aitäh teile kõigile!
Lõplik olümpial osalejate nimekiri peaks ilmuma juuli alguses, seniks naudime mõtet kolmest ESH hobusest Tokyos!

Fotod Elena Zobova

Nimekirjad:

Takistussõit: https://estsporthorse.ee/_cms-old/wp-content/uploads/2021/06/Nominated-Entries-COCs-OG-2020-Jumping-2.pdf

Koolisõit: https://estsporthorse.ee/_cms-old/wp-content/uploads/2021/06/Nominated-Entries-CoCs_OG_-Dressage_24June21.pdf

Lisa järjehoidja sellele postitusele